Zahájení školního roku 2020/21
publikováno: 25.02.2021

Zahájení nového školního roku bude mít určité odlišnosti:

• Žáci nastupují do svých tříd dle rozpisu, roušky nemusí nosit, kolektivy nejsou omezeny. Škola bude dbát zvýšené hygieny a bude zamezovat většímu setkávání žáků, v budově je vyčleněna infekční místnost.
  • Škola nemá povinnost aktivně zjišťovat u jednotlivých dětí příznaky infekčního onemocnění. V případě že žáci budou vykazovat příznaky infekce nasadí si roušku, budou umístěni v infekční místnosti a zavoláme rodiče, kteří si je vyzvednou a odvedou k lékaři. Žák přicházející do školy po nepřítomnosti nesmí mít žádné příznaky infekce, jinak bude opět odeslán domů. Žák s chronickými dýchacími potížemi, kašlem, rýmou musí přinést potvrzení od lékaře, že netrpí infekční nemocí.
  • Školní kuchyně a školní družina fungují normálně.
  • Distanční vzdělávání probíhá dle rozhodnutí vedení školy a manuálu „Provoz škol ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19“.
  • Z hygienických důvodů je zákaz vstupu rodičů do školní budovy s výjimkou sekretariátu školy.
back-to-school-3-280x210.jpg