Žáci ZŠ Chrustova získali medaile na gymnastické soutěži
publikováno: 05.05.2023

Soutěž byla rozdělena do čtyř kategorií dle věku. Soutěžilo za týmy, a zároveň i individuálně každý sám za sebe. V kategorii III. se holky umístily na hezkém 3. místě, kdy o lepším umístění rozhodovalo jen pár setin bodů.

V individuálních oceněních byli ještě úspěšnější, když v kategorii II. se umístila Karolína Šimíčková (5. A) na 3. místě. Na větší úspěch dosáhla Nela Vojtková (6. A), která předvedla skvělé výkony a skončila na 1. místě ve své kategorii. Nela se stala i celkovou ženskou vítězkou s největším počtem bodů napříč kategoriemi. Gratulujeme a děkujeme za hezkou reprezentaci naší školy všem zúčastněným dívkám - K. Šimíčková, N. Brzobohatá, E. Stonawská, N. Vojtková, M. Jahnová, K. Stasiáková, E. Rezková.

Úspěšný gymnastický tým ZŠ Chrustova

Gymnastika_157.jpg