Výuka od 4. 1. 2021
publikováno: 30.12.2020

Vážení rodiče, docházka do školy na začátku nového kalendářního roku bude opět ovlivněna opatřeními proti šíření koronaviru. Níže uvádíme přehled základních informací.

• Do školy nastupují v pondělí dne 4. 1. 2021 pouze žáci 1. a 2. ročníku, ostatní zůstávají doma a budou pokračovat ve vzdělávání distanční formou.
  • Od úterý 5. 1. bude probíhat online výuka dle rozvrhů, které platily už na podzim. Zároveň bude tento den možné zapůjčení školních notebooků.
  • Školní jídelna zůstává v provozu, na obědy bude možné docházet po předchozím přihlášení. Na pondělí 4. 1. jsou obědy přihlášeny.
  • Žáci docházející do školní družiny budou rozděleni dle tříd.
  • Budou umožněny individuální konzultace ve škole s dětmi po dohodě rodičů s třídními učiteli.
  • Uvedený režim platí zatím do 10. 1., o případných změnách vás budeme včas informovat prostřednictvím webových stránek, Facebooku a e-mailů.
back-to-school-4-280x210.jpg