Nastavení cookies

Moderní systém objednávání obědů

Zavedli jsme pro Vás nový, moderní a pohodlný systém přihlašování a odhlašování stravy mobilním telefonem či přes Internet. K tomu potřebujete pouze jakýkoli mobilní telefon s možností zasílání a přijímání SMS zpráv nebo počítač s připojením k Internetu. A výhody? Přihlašovat i odhlašovat stravu můžete doslova kdykoli – 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Jak si zaregistrovat službu Objednávky OnLine?

Celý postup, jak si tuto službu u nás v jídelně zřídit, je velmi jednoduchý. Stačí kontaktovat Vaši jídelnu, kde obdržíte číslo zařízení, zvolíte si údaje potřebné pro zřízení služby (uživatel, heslo). Zvolené heslo zásadně nikomu neprozrazujte. Každý strávník si nese svoji zodpovědnost za své přihlášky a odhlášky.

Objednávky po Internetu

Jedinou nutnou podmínkou pro provedení přihlášek je přístup na Internet. Ze zkušeností víme, že samotné provedení objednávky po Internetu trvá pouze několik minut. Délka spojení Vás tedy finančně příliš nezatíží. Nemáte-li možnost připojení na Internet z domova, můžete využít např. služeb poskytovaných knihovnami, u rodičů v práci, u známého…

Adresa pro objednávání stravy Internetem je: www.strava.cz

Kdykoliv, když si nebudete vědět rady, můžete zvolit volbu Nápověda.

nahoru